Nasze zdrowie najważniejsze

Oprogramowanie dla rejestracji przychodni

Dobre oprogramowanie dla przychodni powinno działać w bardzo sprawny i niezawodny sposób. Jest ono w stanie obsługiwać wszystkie wymiary funkcjonowania przychodni i sprawia, że pracownicy przychodni mogą pracować w mniej stresujących warunkach, a pacjenci nie muszą godzinami czekać pod gabinetem swojego lekarza na umówioną wcześniej wizytę. W celu usprawnienia procesu rejestracji przygotowywany jest program do obsługi przychodni.

Dobry program do obsługi przychodni potrafi udostępniać pacjentom różne sposoby zapisu do lekarza. Mogą oni nadal zapisywać się podczas wizyty w przychodni, a wybrane przez nich terminy wprowadzane są do systemu internetowego. Istnieje także możliwość zapisania się do lekarza drogą telefoniczną, a uzyskane w ten sposób przez pracowników rejestracji informacje również wprowadzane są do systemu elektronicznego.

Wiele osób lubi także korzystać z internetowego programu do obsługi przychodni (http://www.mediporta.pl/). Mogą one dzięki temu zapisać się do lekarza o każdej porze dnia i przyjechać do przychodni na wcześniej umówiony termin. Takie rozwiązanie jest bardzo dobre zwłaszcza dla osób bardzo chorych oraz szczególnie zapracowanych, które nie mogą nawet zadzwonić do przychodni w godzinach jej pracy. Jednak podczas dokonywania rejestracji drogą internetową należy pamiętać o tym, żeby odwoływać wizyty, jeżeli nie można na nie przyjechać do przychodni. W przeciwnym razie dostęp do elektronicznego systemu kolejkowania zostanie zablokowany, a podczas wizyty w przychodni można spotkać się z nieprzyjemnościami.

Comments are closed.